PTSR poszukuje wolontariuszy do Projektu "Mapa SM" - SM - Wiadomości
 
 
Zaloguj się...
Nazwa użytkownika:

Hasło użytkownika:

Zapamiętaj mnieZapomniałem hasła

Zarejestruj się!
Menu
Stowarzyszenie
Strona główna
Artykuły
Galeria
Forum
Download
Linki
 
SM : PTSR poszukuje wolontariuszy do Projektu "Mapa SM"
Napisał Cypek dnia 2011-10-27 10:07:39 (1422 odsłon)
SM

Ideą Projektu jest zatrudnianie wolontariuszy chorych na stwardnienie rozsiane, a w przypadku niemożności ich znalezienia - poszukiwania innych osób wyrażających chęć pracy na rzecz środowiska niepełnosprawnych. Jednym z elementów tego Projektu jest rozwój wolontariatu, a w jego ramach - kontynuacja budowy rozpoczętej w poprzednich latach bazy danych "Mapy SM".

"Mapa SM" jest ułatwieniem dla chorych, ponieważ w jednym miejscu, czyli na stronie www.ptsr.org.pl znajduje się sieć placówek służb zdrowia, aptek, punktów rehabilitacyjnych i innych obiektów dostępnych dla chorych. Za jednym wejściem na stronę internetową, chory znajdzie najbliższy adres lekarza, rehabilitanta i apteki. Mapa SM wymaga stałego uzupełniania i uaktualniania, a do jej rozwoju potrzeba wielu źródeł informacji oraz współpracy wolontariuszy. To właśnie wolontariusze w poszczególnych województwach wyszukiwać będą adresy placówek i przekazywać je do biura Rady Głównej Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w Warszawie. W 2011 roku "Mapa SM" opracowana zostanie dla 10 województw: lubelskie, podlaskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie, warmińsko-mazurskie, świętokrzyskie, małopolskie.

Milena Trojanowska w biurze RG PTSR jestem koordynatorką ds. wolontariatu, a tym samym "Mapy SM". Jej zadaniem jest ścisła współpraca z wolontariuszami z wymienionych województw. Do udziału w projekcie serdecznie zaprasza wolontariuszy chorych na SM lub inne osoby z naszego województwa, chętne pomóc budować bazę danych. Wszelkie niezbędne informacje na temat zasad współpracy przekaże Milena Trojanowska w momencie, gdy wykaże ktoś zainteresowanie udziałem w pracach nad "Mapą SM". Mamy nadzieję, że tak się stanie.

Milena czeka na kontakt:

Milena Trojanowska
Koordynator ds. wolontariatu
fax: 22 622 94 78
e-mail: m.trojanowska@ptsr.org.pl

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
Plac Konstytucji 3/94
Warszawa 00-647
tel. (+48 22) 6965751 fax (+48 22) 6229478; (+48) 601251441
www.ptsr.org.pl

Ocena: 0.00 (0 głosów) - Oceń tę wiadomość -
Komentarze są własnością ich autorów. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Szukaj
Tematy
Kto jest online?
6 użytkowników jest na stronie (4 użytkowników przegląda Wiadomości )

Użytkownicy: 0
Goście: 6

więcej...
Licznik

Copyright © by Biegusy 2006-2010
Stowarzyszenie Chorych na Stwardnienie Rozsiane SM w Zielonej Górze
Stwardnienie Rozsiane | Antymail | Forum stwardnienie rozsiane SM